top of page
_XT35148.jpg

INFORMACJE

Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje, dzięki którym wcześniej zaplanujesz swój pobyt i trafisz w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie. 

_DSF9696.jpg

Parking i odbiór pakietów

Teren Gospodarstwa "Nad Potokiem", gdzie znajduje się Biuro Zawodów i Strefa Startu, jest wyłączony z ruchu kołowego. Zaparkowanie auta będzie możliwe wzdłuż drogi przed wjazdem do ośrodka. Zobaczycie tam oznaczenia. Dojście do Biura Zawodów przez drewniany mostek. Kliknij, aby otworzyć Mapę

355252937_639723524851455_10376509811790

Biuro Zawodów

Po wejściu na teren gospodarstwa podążajcie główną drogą, aż do końca, do głównego budynku, w którym znajduje się Biuro Zawodów. Aby odebrać pakiet startowy przygotuj dowód osobisty. Jest on również wymagany na trasie, ponieważ jest to strefa nadgraniczna. 

Hotel Key

Noclegi w okolicy

W okolicy polecamy kilka fajnych miejsc do spania. Gospodarstwo, w którym odbywa się festiwal ma ograniczoną liczbę miejsc noclegowych. Przemyśl ma ogromne zaplecze noclegowe i oddalony o ok 40 minut jazdy samochodem. Kliknij, aby zobaczyć Bazę Noclegową Turnickiego

biwakowanie

Pole Namiotowe

Jeśli zdecydujecie się na spanie w namiocie, zgłoście ten zamiar obsłudze festiwalu zlokalizowanej w namiocie przy wejściu do Gospodarstwa. Otrzymacie instrukcje, gdzie się rozbić i jak korzystać z infrastruktury gospodarstwa.

wianki.png

Festiwal Wianki

W tym samym czasie w Gospodarstwie "Nad Potokiem" odbywa się festiwal, który oferuje warsztaty, wyjścia terenowe, spotkania i koncerty. Zapoznajcie się z Programem Wianków. Po biegu wszyscy wspólnie wyjdziemy nad Wiar, aby świętować najdłuższy dzień w roku. 

Czytanie mapy

Warto zobaczyć

Oprócz Biegu i Festiwalu zachęcamy do zapoznania się z listą miejsc, które warto odwiedzić samodzielnie. Przyjeżdżajcie do nas z rodzinami, zabierzcie również niebiegowych znajomych i pokażcie im Turnicki.

Bankomaty

bottom of page