top of page

Majowe Wybieganie
w Turnickim

Maj to miesiąc, kiedy Turnicki ma niezwykłą siłę i występuje w jasnej soczystej zieleni. Chcemy w tym czasie spotkać się na wspólne wybieganie 11 maja w sobotę. Polecimy rekonesans tras UTR - możesz zgłosić się na 23, 42 lub 65 km. Po drodze ustawimy sobie własne punkty zaopatrzenia w napoje i jadło. 

INFORMACJE

TRASY

Możesz pobiec 23, 42 lub 65 km z trasy głównej UTR. Zapewnimy sobie własną logistykę pomiędzy punktami trasy. Poniżej znajdziesz mapy każdej z tras. Wyżywienie na trasę każdy zabiera własne, ale ustawimy sobie punkt mobilny, który będzie stał na trasie i zapewni dystrybucję wody, jedzenia i ewentualny przepak.

ZAKWATEROWANIE

Niektórzy przyjeżdżają rano i wyjeżdżają wieczorem, a niektórzy wolą zanocować. Nocleg kosztuje 60 zł za noc i opłacacie go na miejscu w Gospodarstwie "Nad Potokiem". W formularzu wybierzcie ilość nocy, abyśmy mogli zarezerwować odpowiednią ilość miejsc. Wieczorem integracja :)

WYŻYWIENIE

W Gospodarstwie można skorzystać ze śniadania (15 zł) i obiadu (25 zł). Posiłki opłacamy we własnym zakresie. Na trasę zabieramy własne wyżywienie, ale możemy je oddać do przewozu na punkt dystrybucji. Szczegóły w mailu po dokonaniu zgłoszenia. W razie pytań korzystajcie z zakładki Kontakt. 

ZASADY

Spotkanie ma charakter koleżeński. 

Każdy z nas bierze odpowiedzialność za siebie. 

Ilość miejsc noclegowych organiczona. 

Liczy się kolejność zgłoszeń. 

bottom of page